gtag('config', 'UA-130501671-1');

Nová myš Logitech G300s Optical Gaming Mouse je v podstate updatom legendárnej obojručnej G300. Na prvý pohľad má takmer identický dizajn až na modrý spodok a čierny vrch. Má univerzálny dizajn a je rovnako pohodlná v pravej aj v ľavej ruke. Po stranách sú jemne drsné gumené úchyty, aby sa lepšie držala a aby bol úchop pevnejší aj keď sa vám pri hre napr. potia ruky.

Optický senzor má maximálne rozlíšenie 2500 DPI. Do vstavanej pamäte je možné uložiť až tri profily hry alebo hráčov, takže môžete meniť nastavenia aj bez spúšťania softvéru alebo ju prenášať a pripájať k rôznym počítačom bez nutnosti zakaždým meniť konfiguráciu. Nastaviteľné podsvietenie po stranách umožňuje priradiť ku každému profilu jednu zo siedmych základných farieb. Okamžite tak aj vizuálne viete, ktorý profil je práve zvolený a viete si tak ľahko vybrať.

Myš je určená pre hráčov a preto možno okamžitej meniť citlivosť rozlíšenia DPI od 250 až po 2500 DPI. Najvyššia citlivosť je dôležitá pre rýchle prechody obrazovky a nižšia je zas dobrá pre presné zamierenie s presnosťou na jeden pixel, takže má myš pomerne univerzálne využitie pre všetky typy hier od FPS až po MMO. Koliesko myši má jemné krokovanie.

Klzné plochy majú životnosť až 250 km a na základe inžinierskych testov je odhadovaná životnosť primárnych tlačidiel 10 miliónov kliknutí, čo je síce menej, než ponúka Logitech u svojich vlajkových myší G502, G402 alebo G700s, ale stále je to viac než ponúka konkurencia v podobnej cenovej hladine. Vďaka odolnej konštrukcii je táto myš schopná prežiť aj to najintenzívnejší hranie a vydrží všetko, čo po nej budete očakávať.

Myš má deväť programovateľných ovládacích prvkov, čím umožňuje presunúť kľúčové príkazy z klávesnice na tlačidlá myši, ktorá je lepšie prístupná. Dostupná je už prostredníctvom e-shopu na stránke Logitech za koncovú cenu 39.99 € (1 049 CZk) aj s dopravou zdarma. V našich obchodoch ju očakávame v priebehu niekoľkých týždňov.