BRATISLAVA/MICHALOVCE 25. apríla (WebNoviny.sk) – Policajti v stredu v okrese Michalovce v poslednej chvíli zachránili zviazanú a unesenú ženu. O prípade zatiaľ zverejnili len strohé informácie.

“<em>Policajti na prípade naďalej intenzívne pracujú, aj dnes vykonávajú nevyhnutné vyšetrovacie úkony na rôznych miestach. Vzhľadom na závažnosť prípadu zverejnenie akýchkoľvek ďalších informácií môže zmariť alebo sťažiť ďalšie vyšetrovanie,</em>” informovala vo štvrtok agentúru SITA košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

V stredu skoro ráno dostali policajti oznámenie o dopravnej nehode pri obci Senné. Hliadka však vozidlo našla opustené a po vodičke začali pátrať. Medzitým zistili, že pri družstve v Suchom sa nachádza vozidlo s ozbrojeným mužom a hľadanou ženou.

Policajtom pri záchrane ženy pomáhali policajné psy. Podozrivého vytiahol von z auta služobný pes Bart a druhý pes Black ho istil. Viac informácií polícia poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.

Viac k témam: Polícia SR, únos
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Unesenú ženu našli zviazanú v aute s ozbrojeným mužom, policajti zasahovali aj so psami © SITA Všetky práva vyhradené.