gtag('config', 'UA-130501671-1');

9.7.2019 (Webnoviny.sk) – Mestská polícia Bratislavy zabezpečí na Kuchajde vyšší počet policajtov, ako aj pravidelné hliadky. Uviedol v utorok na oficiálnej facebookovej stránke starosta bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý.

K tomuto opatreniu pristúpilo bratislavské Nové Mesto v spolupráci s mestskou políciou na základe sťažností verejnosti aj na základe predošlých skúseností s porušovaním zákona v tejto lokalite.

Dohodli sme sa, že mestská polícia vytvorí jednu pozíciu okrskára, ktorý bude mať na starosti Kuchajdu. V areáli aj na webstránke mestskej časti budú umiestnené informačné pokyny a kontakty na políciu, ktorú budú vedieť návštevníci Kuchajdy v prípade potreby okamžite kontaktovať,“ uviedol Rudolf Kusý a zároveň vyzýva občanov, aby v prípade, že sú svedkami porušovania zákona, kontaktovali políciu.

Koncom júna tohto roka sa dvaja páchatelia pokúsili ukradnúť kabelku žene na kúpalisku Kuchajda. Snažili sa jej ju vytrhnúť z rúk, pričom z kabelky vypadla peňaženka. Jeden z páchateľov sa pokúsil peňaženku ukradnúť, ale zabránili tomu návštevníci kúpaliska.

Viac k témam: Kuchajda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Nové Mesto zareagovalo na sťažnosti verejnosti, na Kuchajde budú pravidelne hliadkovať policajti © SITA Všetky práva vyhradené.