gtag('config', 'UA-130501671-1');

Najnovšie prírastky notebookov Acer majú osloviť zákazníkov z komerčnej sféry. Zatiaľ čo notebooky radu P6, P4 a P2 prešli modernizáciou funkcií a dizajnu, model X313 je úplne nové, univerzálne riešenie pre náročných manažérov, ktorý sú často na cestách.

Popredný výrobca notebookov ACER  inovuje svoje portfólio určené pre podnikový segment. Profesionálnu triedu TravelMate rozšíril o model Acer X313, ktorý má predstavovať nové všestranné riešenie navrhnuté pre potreby vrcholového manažmentu firiem. Model má ponúknuť vysokú produktivitu, spoľahlivosť a bezproblémovú konektivitu pre  prácu v kancelárii i na cestách. Pomôcť k tomu má kovertibilný11,6 “ displej  a ovládanie dotykmi. Ľahkú rozšíriteľnosť a pohodlnú prácu ako na klasickom kancelárskom počítači umožní prídavná kolíska.

Cestujúci manažéri budú môcť usilovne pracovať osem hodín vďaka výkonnej batérii, tretej generácii úsporných ULV procesorov Intel ® Core ™ i5 , systému Windows 8 Pre a funkciami Acer Instant On a Instant Connected.

Pri tvorbe prezentácií im pomôžu dotykové nástroje –  MemoryBinder pre kreslenie na fotografie, ScreenGrasp pre zachytávanie obrázkov s perom Acer a Scrapboard pre zhromažďovanie obrázkov a nápadov .  S výberom drobných položiek prstom  pomôže AccuFinger.

acer_travelmate_x313

Citlivé informácie top manažmentu bude strážiť nový bezpečnostný softvér vrátane detekcie tváre a technológie Intel Anti-Theft . Konštrukcia notebooku je robustná a pevná, telo je vyrobené z brúseného hliníka. Displej  chráni topázové sklo odolné voči poškriabaniu. Mechanickú odolnosť a živostnosť vývojári testovali pri rôznych teplotách, úrovniach hluku a vibrácií, nárazoch, voľnom páde i tlakových skúškach.

Inováciou zároveň prešli modely radu TravelMate P6, P4 a P2 určené pre segment malých a stredných podnikov. Boli vybavené modernejšími funkciami a získali nový,  ultrabookový dizajn.