gtag('config', 'UA-130501671-1');

Predstavíme vám tri nové multimediálne reproduktory Logitech pre domácnosti – Z200, Z150 a z50. Všetky sa môžu pochváliť moderným, masívnym prevedením a ponúkajú stereo zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť – každý s vlastným súborom individuálnych vlastností.„Tieto reproduktory ocenia najmä tí, ktorí vyžadujú čistý zvuk v celom dome,“ povedal Peter Binder zo spoločnosti Logitech. “Reproduktory majú moderný dizajn a farebné varianty umožňujú vybrať si tak, aby ladili so zariadením interiéru. Ich skvelé zvukové vlastnosti umožnia naplno vychutnávať si obľúbenú hudbu.“

Custom_format_Z200_WHT_FOB

Multimediálne reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers sú k dispozícii v čiernom alebo bielom prevedení, ponúkajú 10 wattov špičkového výkonu, bohatý zvuk s hlbokými basmi a moderný dizajn. Každý satelitný reproduktor má dva drivery s priemerom 2,5 palca ( 6,4 cm ), ktoré vytvárajú vyvážený a čistý stereo zvuk, ktorým vyplní celú miestnosť. Môžete využiť audio vstup cez 3,5 mm konektor jack alebo AUX vstup na prehrávanie zvukov z rôznych zariadení, ako napríklad z tabletov alebo smartphonov. Môžete k nim pripojiť aj slúchadlá pre nerušené počúvanie v súkromí. Nastavenie zvuku je veľmi pohodlné vďaka integrovanému ovládaču hlasitosti a napájania na prednej strane reproduktorov, pričom basy môžete nastaviť podľa svojej predstavy pomocou ovládacieho kolieska na boku.

Z150_WHT

Multimediálne reproduktory Logitech ® Z150 Multimedia Speakers majú špičkový výkon 6 wattov a vytvárajú čistý stereo zvuk, ktorý je dostatočne silný aby bol počuť a vy ste si ho mohli vychutnávať po celom dome. Ovládanie týchto reproduktorov je jednoduché a pohodlné vďaka integrovanému ovládaciemu prvku hlasitosti a napájania v pevnej a kompaktnej konštrukcii reproduktorov. Praktický jack konektor pre slúchadlá znamená, že k nim ľahko pripojíte slúchadlá, aby ste mohli hudbu počúvať aj v súkromí. Využiť môžete aj AUX vstup cez 3,5 mm jack konektor na pripojenie vášho notebooku alebo smartfónu a vyplniť dom striedavo zvukom z týchto zdrojov. Multimediálne reproduktory Logitech ® Z150 Multimedia Speakers budú dostupné v čiernom a bielom prevedení, takže si môžete vybrať, ktorá farba bude lepšie ladiť s interiérom vášho domova.

Z50_Family

Multimediálny reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker ponúka veľký zvuk v malom elegantnom balení. Špičkový výkon má 10 wattov, hrá však prekvapivo nahlas a ponúka zvuk, aký by ste od tak malého reproduktoru ani neočakávali. Má jeden driver s priemerom 2,25 palca (5,7 cm) a audio vstup pre konektor jack 3,5 mm, ktorým tento mini reproduktor môžete pripojiť k rôznym zariadeniam. Reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker je k dispozícii v troch farbách – ružovej, šedej alebo modrej – takže si môžete zvoliť odtieň, ktorý bude odrážať váš osobitý štýl resp. bude najlepšie ladiť s vaším domovom.

Všetky tieto nové multimediálne reproduktory sa dodávajú so sieťovým adaptérom, takže sa nemusíte obávať, že by im došla energia.

Z50_Blue_Enviro1

Cena a dostupnosť

Reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech Z150 Multimedia Speakers a Logitech z50 Multimedia Speaker sú v Európe dostupné za odporúčané maloobchodné ceny 29,99 €, 19,99 € a 19,99 € v danom poradí. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na facebook stránke www.facebook.com/logitechczsk.