gtag('config', 'UA-130501671-1');

Logitech rozširuje svoj produktový rad príslušenstva pre tablety o tri nové puzdra Hinge, Big Bang a Turnaround pre tablety iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom. Dodávajú iPadu flexibilitu a umožňujú dosiahnuť lepšie uhly pohľadov na displej tabletu, či už pri práci alebo zábave.

Logitech Hinge pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom

HINGE+Air_Grey_open

…je flexibilné puzdro s hladko použiteľným kĺbom, takže ak budete robiť čokoľvek – sledovať filmy s rodinou, snažiť sa zvládnuť náročnú pozíciu v joge alebo sa učiť hrať na gitare novú pieseň – váš iPad môžete mať vždy v ideálnej polohe pre dokonalý uhol pohľadu. Vďaka kĺbu s pevným zovretím môžete svoj iPad posunúť do akéhokoľvek uhla náklonu pre lepšie sledovanie v rozsahu 50 stupňov, pričom tablet bude v danej polohe vďaka unikátnemu kĺbu pevne držať. Puzdro a stojan Logitech Hinge je precízne skonštruované a využíva materiály, ktoré sú odolné proti obliatiu a možno ich ľahko čistiť a ktoré váš iPad súčasne ochránia pred náhodnými nárazmi, škrabancami a tekutinami. Odporúčané maloobchodné ceny puzdier Logitech Hinge sú 59,99 € pre iPad Air a 54,99 € pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom.

Logitech Big Bang pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom

BIGBANG+Air_Red
Puzdro Logitech Big Bang prináša to najlepšie z dvoch protikladných svetov: odolnosť na ultra vysokej úrovni, akú majú pevné puzdra, a odľahčenú všestrannosť štíhlych skladacích obalov. Takže ak budete v kancelárii alebo doma, budete pracovať alebo sa hrať, puzdro Logitech Big Bang bude vždy dobre plniť svoju úlohu. Ochranu zabezpečuje konštrukcia nazvaná Essential Protection System (EPS), čiže Systém zásadnej ochrany, ktorá je spojením špičkových vysoko odolných materiálov a najmodernejších konštrukčných postupov, aby váš iPad bol ochránený pred pádom, nárazmi do displeja, údermi, poškriabaním a obliatím.
Telo a povrch puzdra Logitech Big Bang sú vyrobené z materiálu, ktorý dokáže absorbovať nárazy a ktorý sa tiež používa v letectve, automobilovom priemysle a športoch pre ochranu pred pádmi, nárazmi do displeja a údermi. Puzdro bolo testované na odolnosť pri pádoch z výšky 1,8 metra, čo je viac, než koľko určujú požiadavky pádovej skúšky armády Spojených štátov, ktoré stanovujú ako výšku 1,22 metra. Keď je puzdro zatvorené, je displej chránený materiálom absorbujúcim nárazy – takže upustenie šálky s kávou alebo hračky nepredstavujú pre displej iPadu žiadnu hrozbu.

Na ochranu proti poškriabaniu a obliatiu kryjú u puzdra Logitech Big Bang prednú aj zadnú časť iPadu odolné materiály odpudzujúce vodu, ktoré sú ľahko otierateľné, takže sa nemusíte o jeho bezpečnosť obávať kamkoľvek ho so sebou vezmete. A pretože sú u puzdra použité elegantné farby a má štíhly skladací dizajn, budete chcieť svoj iPad v puzdre Logitech Big Bang brať so sebou všade. Puzdro navyše poskytuje väčšie pohodlie, pretože slúži aj ako všestranný stojan, v ktorom je možné iPad hladko posúvať medzi piatimi príhodnými polohami pre vhodný uhol pri čítaní, prehliadaní internetu alebo sledovaní filmov či prezentácii. Odporúčané maloobchodné ceny puzdier Logitech Big Bang sú 99,99 € pre iPad Air a 79,99 € pre iPad mini a iPad s Retina displejom.

Logitech Turnaround pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom

TURNAROUND+Air_MidnightRed_vertical
Logitech Turnaround je štýlové všestranné puzdro, ktoré umožňuje natočiť váš iPad na šírku alebo na výšku, aby ste jeho displej mali v optimálnej polohe pre akúkoľvek aplikáciu alebo situáciu. Slúži tiež ako viacuhlový stojan, ktorý váš iPad podoprie v štyroch rôznych polohách, aby ste našli ten správny uhol pre každú aplikáciu alebo činnosť – práce s tabuľkami, čítanie článkov alebo handsfree video hovory. Ochranné puzdro Logitech Turnaround tiež poslúži ako elegantný doplnok, takže vy budete vyzerať štýlovo a váš iPad bude zároveň v bezpečí. Odporúčané maloobchodné ceny puzdier Logitech Turnaround sú 49,99 € pre iPad Air a 49,99 € pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom.

„Ľudia očakávajú, že iPad sa prirodzene začlení do ich každodenných činností – od hrania obľúbených hier, cez čítanie e-mailov v lietadle, kde ho máte položený na vyklápacom stolčeku, až po sledovanie filmov na pohovke – ale až doteraz sa príslušenstvo neprispôsobovalo miere a druhu flexibility, akú náš rôznorodý a rýchly životný štýl vyžaduje,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „Naším hlavným cieľom je poskytovať ľuďom príslušenstvo, ktoré bude flexibilnejšie, všestrannejšie a bude lepšie chrániť iPad, no a preto prichádzame s modelmi Logitech Hinge, Logitech Big Bang a Logitech Turnaround.“

Dostupnosť

Puzdra Logitech Hinge a Logitech Turnaround by mali byť na Slovensku k dispozícii začiatkom mája 2014 prostredníctvom e-shopu www.logitech.com alebo u vybraných predajcov tabletového príslušenstva. U púzdra Logitech Big Bang sa jeho dostupnosť očakáva koncom mája 2014. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.