gtag('config', 'UA-130501671-1');

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie produktového radu vylepšeného príslušenstva pre tablety v podobe nových krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom zlepšujúcich flexibilitu a dizajn svojho predchodcu, ktorý získal mnohé ocenenia, a to vďaka ešte tenšej a ľahšej konštrukcii klávesnice slúžiacej ako kryt a novému slotu na vsunutie tabletu, ktorý možno voľne naklápať v rôznych uhloch.

„Spôsob, akým používame iPad, sa mení,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „iPad už neslúži len pre konzumáciu obsahu, ale naopak obsah môžete vytvárať kdekoľvek ste. Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin sa vyvíja tiež v súlade s novými spôsobmi používania iPadov – je teraz tenší, ľahší a flexibilnejší. Je to proste druhá polovica vášho iPadu.“

Ultrathin Air Black  Ultrathin AirWhite

Do novej flexibilnej drážky (slotu), umožňujúcej plynulú zmenu uhlu, sa iPad bezpečne prichytí pomocou magnetického klipu, takže ho môžete nakloniť do uhlu, ktorý vám bude vyhovovať najlepšie, aby ste mohli čo najpohodlnejšie písať. Kryt obsahuje klávesnicu pripojenú cez rozhranie Bluetooth s príjemne rozmiestnenými klávesmi, ktoré majú optimalizované rozloženie – nechýba ani funkčné klávesy operačného systému iOS – a ponúkajú tak prirodzený a pohodlný pocit pri písaní.

Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin má vylepšenú konštrukciu v ešte tenšom a ľahšom prevedení ako doteraz – je len 6,4 mm hrubý a váži asi dve tretiny hmotnosti iPadu. Kryt s iPadom dokonale ladí a dopĺňa jeho dizajn. K vášmu iPadu sa kryt s klávesnicou Ultrathin bezpečne prichytí pomocou silných vstavaných magnetov, a pretože je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka s rovnakou povrchovou úpravou akú má iPad, prakticky ich od seba nerozoznáte.
Ultrathin Air2Ultrathin Air Black open

Cena a dostupnosť

Odporúčané maloobchodné ceny krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin sú 99.99 € pre iPad Air a 79.99 € pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom. Očakáva sa, že v Európe budú v sieti obchodov Apple Store a na Logitech.com k dispozícii v júni 2014 . Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.