gtag('config', 'UA-130501671-1');

Moderný dizajn v príjemnom prevedení, dve veľkosti displeja, štvorjadrový procesor a verzia Wifi aj LTE. To sú základné vlastnosti nového radu tabletov Samsung GALAXY Tab4.

Samsung uvádza na slovenský trh nový rad tabletov GALAXY Tab4 s WXGA displejmi, ktoré majú rozlíšenie 1280 x 800 pixelov a pomer strán 16:10. Oba modely poháňa štvorjadrový procesor s taktom 1,2 GHz. Sú dostupné vo veľkostiach – 10,1 a 7 palcov. Elegantné prevedenie podčiarkuje mäkčený, ľahko zaoblený zadný kryt v prevedení imitácia kože a tenký rámček striebornej farby. Novinky sa predávajú v dvoch farebných variantoch, čiernom a bielom, a sú kompatibilné s hodinkami Samsung Gear 2, Gear 2 Neo a náramkom Gear Fit.

Nové tablety z radu GALAXY Tab4 majú PLS displej, ktorý ponúka lepšie farebné podanie a kontrast ako bežné TFT panely. Výhodou PLS displeja je tiež nižšia energetická náročnosť. Vďaka funkcii Viac okien môžu používatelia jednoducho prepínať medzi jednotlivými aplikáciami a oknami a využívať jednoduchý presun obsahu spôsobom „drag and drop“.

Samsung GALAXY Tab4 10.1

Tablet Samsung GALAXY Tab4 s veľkosťou 10,1 palcov ponúka prepracovaný dizajn a rad praktických vlastností. Je vybavený operačným systémom Android 4.4 KitKat. Na prednej strane má 1,3 Mpix fotoaparát, na zadnej strane fotoaparát s rozlíšením 3 Mpix. Režim Viac užívateľov umožňuje mať svoj vlastný účet, a to aj vtedy, keď tablet používajú ostatní členovia rodiny. Prispôsobiť si svoju domovskú obrazovku a nastaviť si obľúbené aplikácie a tapety môže až osem používateľov.

samsung-galaxy-tab4-10.1

 

 

Samsung GALAXY Tab4 7.0

Tablet Samsung GALAXY Tab4 s veľkosťou 7 palcov je vybavený operačným systémom Android 4.4 KitKat. Na prednej strane sa nachádza 1,3 Mpix fotoaparát, na zadnej strane je hlavný fotoaparát s rozlíšením 3 Mpix. Rovnako ako ostatné tablety z radu GALAXY Tab4 umožňuje zdieľať obsah medzi mobilnými zariadeniami cez funkciu Samsung Link. Stačí sa prihlásiť k svojmu účtu Samsung a všetky filmy, obrázky, hudba a dokumenty z ostatných podporovaných zariadení budú k dispozícii aj na tablete GALAXY Tab4 7.0.

Samsung Galaxy Tab4 7.0