gtag('config', 'UA-130501671-1');

Spoločnosť Logitech dnes predstavila nový multimediálny reproduktorový systém Logitech® Multimedia Speakers Z213 v konfigurácii 2.1, čiže s dvoma satelitnými reproduktormi a samostatným subwooferom. Tento systém je navrhnutý tak, aby poskytoval bohaté basy pre oživenie vašej obľúbenej hudby, filmov alebo hier.

Z213_SOB_72_dpi

Okrem kompaktných rozmerov sú reproduktory Logitech Multimedia Speakers Z213 navrhnuté tak, aby spolupracovali so širokým portfóliom audio zariadení, vrátane počítačov s operačnými systémami Windows a Mac OS, tabletmi, smartfónmi a MP3 prehrávačmi. Reproduktorový systém má subwoofer s vyžarovaním zvuku smerom dole. Jeho driver s priemerom 10 cm vytvorí plné basy, ktoré vám umožnia precítiť každú notu vašej obľúbenej hudby, zvuky filmov alebo hier – navyše pomocou regulátoru na zadnej strane subwooferu môžete úroveň basov ľahko upraviť podľa svojich preferencií.

Z213_CONTROLLER_72_dpi

K reproduktorom sa káblom pripája diaľkový ovládač pre ich zapínanie, vypínanie a reguláciu hlasitosti. Ak chcete počúvať hudbu, bez toho aby ste niekoho rušili, môžete pripojiť slúchadlá do 3,5 mm jack konektoru, ktorý je veľmi prakticky umiestnený na tomto ovládači. Očakáva sa, že reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 bude na Slovensku k dispozícii od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 29.99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.

Ide to aj bez káblov!

Logitech BT Adapter 2Reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 je navyše kompatibilný s adaptérom Logitech® Bluetooth® Audio Adapter. Stačí adaptér pripojiť do vstupu reproduktorového systému a môžete si púšťať hudbu bezdrôtovo z akýchkoľvek zariadení ktoré používate a ktoré sú vybavené rozhraním Bluetooth.