gtag('config', 'UA-130501671-1');

Talianska módna značka SILVIAN HEACH sa vyznačuje extrémnou pozornosťou na detaily s vysokým štylistickým obsahom, emóciami a kozmopolitnou inšpiráciou. Mladá značka má ambície stať sa symbolom netradičnej módy. Kolekcie sú venované náročnejším a rafinovaným ženám v každom veku, ktoré majú svoj názor, predstavy a vlastný štýl. Ženám, ktoré sú nezávislé, ambiciózne, zvodné a zároveň krehké, pretože ženské duše obsahujú veľa rôznych a protichodných emócií: rovnako ako kvalitné oblečenie, obuv a doplnky.

Mena Marano a Giuseppe Ammaturo značku založili v roku 2002. Ambiciózny sen si napĺňajú už vo viac ako 40 krajinách. Na americký trh plánujú vstúpiť v tomto roku. Pre štyri showroomy je vybraný New York, Los Angeles, Chicago a Atlanta.

Výhradnú a autorizovanú predajňu u nás možno nájsť v obchodnom centre Aupark Bratislava.  Pri jej otvorení bola predstavená i nová kolekcia.

 

Kolekcia jar-leto 2015

Miami. Čarovné mesto, ktoré nás obdaruje jedinečnými pocitmi a skúsenosťami. Reminiscencie Art Decò a minimalistický modernizmus sú základom tejto prvej témy prejavujúcej sa prostredníctvom ikonických detailov mesta zobrazujúcich sa na potlačiach. Grafiky a potlače inšpirujúce sa nielen nádhernou prírodou Floridy, ale aj niektorými kultovými miestami Miami, ako napríklad Colony Hotel či Raleigh Hotel. K uzavretiu tejto inšpirácie; široká farebná škála od jemných pastelových farieb až po fluorescenčných detaily.

Love Boat. Pre všetky tie, ktoré chcú byť romantické a trendy, Silvian Heach navrhuje námornícky štýl, vyznačujúci sa pruhovanými vzormi, kvetinkovými detailmi a elegantnými farebnými odtieňmi modrej a červenej. K námorným konceptom sú pričlenené digitálne a fotografické potlače zmixované s kvetmi a tropickými prvkami za účelom podmaňujúceho vizuálneho zapôsobenia.

Sport Chic. Tenisová hra sa stáva tzv. „leitmotif“ tretej inšpirácie, ktorá ponúka výber z takých kúskov, ktoré výborne kombinuje štýl, eleganciu a inováciu. Potlače zohrajú dôležitú rolu vďaka ich evokujúcej sile, vkladajúc prvky súvisiace s týmto skvelým športom. Klasický štýl udáva cestu dnešnej modernej inšpirácie zavedením technických tkaním, ako napr. neoprén a sieťovina, ktoré pridávajú nové objemy oblečeniu, a tak vytvárajú pôvabné siluety, príkladom môže byť sukňa oblého tvaru inšpirovaná deväťdesiatymi rokmi. A na záver „bomber“ bunda sa úspešne vracia do módy spolu s „oversized polo“ a s plisovanými sukňami ako nové estetické prvky.

Festival. Bohémsky nadšenie dominuje v tejto štvrtej téme, inšpirujúci sa čarovnou atmosférou známeho Arts festivalu Coachella. Elegantne vyšívané šaty, mini džínsové šortky and celoplošné potlače spolu s tričkami, ktoré pripomínajú niektoré z mýtov rocku a popu, ako napr. Rolling Stones a David Bowie. Rafinovaný a etnický nádych sa premieta do niektorých odevov s úplne odrezanými rukávmi alebo v bezrukávových verziách oblečení, doplnených pôvabnými detailmi a zaujímavými grafikami. A na ukončenie štvrtej inšpirácie, výber farieb je zameraný na neutrálne farby, ako napr. biela a pastelové odtiene.