gtag('config', 'UA-130501671-1');

Vek nezastavíte ale môžete spomaliť starnutie pokožky, kĺbov a vyzerať opäť mlado. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne kolagén tiež nazývať, tvorí  viac ako 30%  bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože.

S pribúdajúcim vekom ľudské telo stráca schopnosť ho ďalej tvoriť, čím dochádza práve k nežiadúcim účinkom vo forme prejavov starnutia. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť , dodáva živiny pre tkanivá , regeneruje pleť , vlasy a nechty.

Na trh prichádza jedinečný Inca Collagen s obsahom 100% čistého morského Bio-aktívneho kolagénu bez prísad. Inca Collagen je výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien. Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex  bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. Viac sa dozviete na http://www.incacollagen.eu/