gtag('config', 'UA-130501671-1');

Kamery AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE ponúkajú vysokú kvalitu obrazu s plným rozlíšením HDTV 1080p pri snímkovej frekvenciou až 60 snímok za sekundu a navyše sú vybavené technológiou Lightfinder spoločnosti Axis, ako aj širokým dynamickým kontrastom pre forenzné snímanie (WDR – Forensic Capture), čo im umožňuje zvládať aj tie najnáročnejšie a problémové svetelné podmienky. Nové kamery sú ideálne pre video dohľad na námestiach, na staniciach, nákladových priestoroch, letiskových termináloch a v predajniach, kde je tovar obklopený veľkými presklenými plochami.

Vďaka technológii Lightfinder môžu kamery AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE snímať farebný obraz aj pri veľmi nepriaznivých svetelných podmienkach. Obe kamery sú navyše vybavené technológiou zaisťujúcou široký dynamický kontrast pre forenzné snímanie (WDR – Forensic Capture), ktorá umožňuje zvládať zložité zábery so širším kontrastom, napríklad keď slnečné svetlo vytvára veľmi jasné miesta, ale súčasne vidia aj oblasti s tmavým tieňom.

Pre obe kamery AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE je charakteristické kompaktné a ľahké telo s integrovanou úchytkou pre montáž na strop alebo stenu. Aby boli inštalácie ešte jednoduchšie, je k dispozícii aj široká škála montážneho príslušenstva. Modely AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE ponúkajú jednoduchú inštaláciu vďaka približovaniu a zaostreniu pre jemné vyladenie obrazu, ktoré sa vykonáva na diaľku z počítača, a nie priamo na samotnej kamere. Okrem toho je k dispozícii aj počítadlo obrazových bodov (pixelov), ktoré zabezpečuje, aby bolo vždy dosiahnuté požadované rozlíšenie.