gtag('config', 'UA-130501671-1');

Mnoho z nás trápi nejaké to kilo navyše, ale málokto si môže dovoliť osobného trénera alebo výživového poradcu. Aj keď sa snažíme dodržiavať zdravý životný štýl, bez dostatočnej kontroly pokrokov čoskoro strácame motiváciu. Nová inteligentná váha môže post nášho osobného kouča čiastočne zastúpiť.

Váha Veroval má celý rad výnimočných vlastností a analytických funkcií, ktoré využijú až štyri osoby. Môže sa tak stať výborným kontrolórom pre celú rodinu. Vďaka nej máte prehľad o svojej telesnej hmotnosti, podiele telesného tuku, vody a svalového tkaniva v tele, hmotnosti kostí a celkovom stave metabolizmu.

Váha v pamäti uchováva až 30 vážení každej osoby. Displej má sklápací stojan a je odnímateľný, aby sa váha mohla pohodlne ovládať cez rádiové pripojenie. Všetci, ktorí zápasia s nejakou formou nadváhy, ocenia aj automatické zisťovanie potreby kalórií a ideálnej hmotnosti.

A čo viac? Údaje z inteligentnej váhy si možno po pripojení kábla jednoducho preniesť a uložiť do aplikácie Veroval medi.connect v počítači, takže neprídete o žiadne dáta z mesačného váženia. Aplikácia funguje aj na mobilnom telefóne, aby ste svoje pokroky mohli mať stále po ruke a neustále sledovať.

Inteligentnú osobnú váhu Veroval je možné zakúpiť v lekárňach, predajniach zdravotníckych potrieb a na internete za odporúčanú cenu 73,90 eur.