gtag('config', 'UA-130501671-1');

Trápi vás rozbitý chodník alebo diera na ceste? Nefunguje osvetlenie alebo ste práve objavili čiernu skládku? Aplikácia „Mesto vo vrecku“ vás do pár sekúnd spojí s kompetentými, ktorí sa môžu pustiť do riešenia problému. Okamžite.

Na papierovačky zabudnite. Nemusíte vypisovať siahodlhé podnety na úrady. Ak ste zodpovedný občan, ktorému záleží na svojom okolí, stiahnite si zadarmo do mobilu novú aplikáciu Mesto vo vrecku. Je využiteľná na území celého Slovenska doslova na pár klikov. Umožňuje poslať podnet magistrátu či miestnemu úradu a upozorniť na problém vo vašom okolí.

            

Ako to funguje: 
– Stiahnite si bezplatnú aplikáciu;
– Vyberte tému podnetu (stav mestskej zelene, nelegálna skládka, znečistenie vody, závady na ceste, chodníku, poruchu verejného osvetlenia, alebo výskyt túlavých zvierat);
– Mobilom urobte snímku;
– Pridajte krátky text a odošlite.

        

Aplikácia Mesto vo vrecku presne podľa vašej polohy automatický priradí oznámenie kompetentnému úradu kdekoľvek na Slovensku. Stačí pár klikov a hlásenie od občana bude okamžite doručené predstaviteľom mesta či mestskej časti. To všetko bez nutnosti registrácie s možnosťou vyplnenia kontaktných údajov, ale tiež s možnosťou zaslať podnet anonymne.

„Aktívna komunikácia medzi občanom a samosprávou je nevyhnutným predpokladom reálneho fungovania vecí v našom vašom okolí, to je zmyslom našej slovenskej appky,” hovoria jej tvorcovia.

Zástupca Lomtec.com Tomáš Koval„Návrhu a vývoju elektronických služieb pre mestá a obce sa venujeme roky. Sme IT spoločnosť, teda nevieme zabezpečiť opravu cesty, čo však vieme a chceme je ponúknuť ľuďom k dispozícii jednoduchý nástroj, vďaka ktorému budú vedieť na tie veci v okolí upozorňovať.”

Aplikácia je dostupná pre všetky mobilné zariadenia s operačným systémom Android aj iOS. Okrem súčasných možností sa v blízkej budúcnosti rozšíri o ďalšie funkcie a výrazne tak zjednoduší komunikáciu medzi občanom a samosprávou.

Viac na www.esmao.sk

Kompetentní sú: magistráty a miestne úrady.

Benefity aplikácie Mesto do vrecka: Jednoducho, Rýchlo, bez Registrácie, Anonymne.