gtag('config', 'UA-130501671-1');

Nový rad DC500 spĺňa prísne požiadavky na kvalitu služieb na zabezpečenie predvídateľného výkonu a nízkej latencie.

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP dnes predstavila nové SSD disky radu Data Center 500 určené pre firemnú sféru. Rad DC500R je optimalizovaný pre aplikácie náročné na čítanie dát, zatiaľ čo rad DC500M k zmiešanej prevádzky (čítanie aj zápis). Oba typy SSD radu DC500 spĺňajú prísne požiadavky spoločnosti Kingston na kvalitu služieb (QoS), aby bolo možné zabezpečiť predvídateľný výkon pri spracovaní náhodných vstup/výstupných (I/O) operácií a predvídateľne nízku latenciu v širokom rozsahu úloh čítania i zápisu dát.

Rad DC500R je ideálny pre aplikácie vyžadujúce rýchle čítanie veľkého množstva dát, ako sú bootovanie systému, webové servery, infraštruktúra virtuálnych počítačov, prevádzkové databázy a analýzy v reálnom čase. Poskytovatelia cloudových služieb a architekti softvérovo definovaných úložísk dát môžu využiť konzistentné rýchlosť vykonávania I/O operácií a nízku latenciu diskov, aby zaistili potrebnú kvalitu služieb v prostrediach s vysokými nárokmi na čítanie dát. Vďaka svojmu výkonu, spoľahlivosti a výdrži 0,5 DWPD (možný počet prepísaní disku za deň vzhľadom k celkovej výdrži) umožňujú DC500R maximalizovať investície do hardvéru dátového úložiska.

Rad DC500M je určený pre zmiešanú pracovnú záťaž v aplikáciách, ktoré majú vyrovnanejší pomer I/O operácií pre čítanie/zápis dát. Je ideálny pre poskytovateľov cloudových služieb a architektov softvérovo definovaných úložísk dát, ktorí potrebujú flexibilnú infraštruktúru k efektívnej prevádzke a správe transakčných úloh. Tieto úlohy zahŕňajú umelú inteligenciu (AI), analýzu objemných dát (Big Data), cloud computing, databázové aplikácie, dátové sklady, strojové učenie a operačné databázy. Disky DC500M s výdržou 1,3 DWPD sú ideálne pre upgrade diskových jednotiek v high-volume serveroch (HVS) montovaných do racku, hyperškálovatelné dátové centrá a poskytovateľov cloudových služieb, ktorí potrebujú lacné a výkonné úložné subsystémy.

Rad Data Center 500 je k dispozícii v kapacitách 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB. Viac informácií nájdete na www.kingston.com.