gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA/SEREĎ 12. apríla (WebNoviny.sk) – Policajti prekazili mladým manželom obchod s drogami. Zadržali ich v stredu popoludní počas akcie na Trnavskej ceste v Seredi. V rukách polície skončili skôr ako sa im podarilo už nadávkovaný heroín rozpredať.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, pri prehliadke Fabie policajti zaistili šesť väčších vreciek, v ktorých bolo ďalších 29 farebne označených vrecúšok rozdelených podľa hmotnosti.

Podľa predbežných výsledkov expertízy by sa zo zadržaného množstva dalo vyrobiť minimálne 155 dávok. Vyšetrovateľ už 30-ročného Mária a 21-ročnú Nikol obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi formou spolupáchateľstva.

Spracoval aj podnet na ich vzatie do väzby. Do rozhodnutia súdu zostávajú v cele policajného zaistenia. V prípade dokázania viny im hrozí trest na tri roky až 10 rokov.

Viac k témam: drogoví díleri, drogy, heroín
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajti prekazili manželom obchod s drogami, Mário a Nikol mali v aute vrecká s heroínom © SITA Všetky práva vyhradené.