gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA 13. apríla (WebNoviny.sk) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) upozorňujú na výluky na viacerých železničných úsekoch, pre ktoré budú cestujúcich prepravovať náhradnými autobusmi.

Ako agentúru SITA informoval hovorca ŽSR Michal Lukáč, v úseku Brezno Halny – ŽST Brezno budú železnice meniť podvaly a medzi Pohronskou Polhorou a Breznom Halny budú likvidovať nadzemné vedenie. Odrieknuté spojenia budú na úsekoch Brezno – Pohronská Polhora, Brezno – Tisovec a Brezno – Polomka 15. apríla a 16. apríla od 9:30 do 16:20.

Ďalej ŽSR upozorňujú na výluku v úseku Podrečany – ŽST Lovinobaňa, na ktorom budú opravovať železničné priecestie. Odrieknuté vlakové spojenia budú 15. a 16. apríla v úseku Zvolen os. st. – Lučenec a Lučenec – Lovinobaňa. Výluky čakajú cestujúcich aj medzi stanicami Utekáč – Kokava nad Rimavicou. Pracovníci železníc tu budú rúbať porast v okolí trate.

Obmedzenia na trati budú od 15. do 18. apríla od 8:20 do 13:40. Vo všetkých spomínaných úsekoch odrieknuté vlakové spojenia nahradia autobusy.

Viac k témam: výluky, ŽSR Železnice Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Železnice upozorňujú na výluky na viacerých úsekoch, premávať budú náhradné autobusy © SITA Všetky práva vyhradené.