gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA/ZVOLEN 16. mája (WebNoviny.sk) – Lyže, lyžiarky, ale aj bicykel si odniesli zlodeji, ktorí vykradli dve pivnice na Študentskej ulici vo Zvolen. Nie je vylúčené, že sa budú snažiť veci predať.

Ukradli bicykel aj lyže

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, majitelia si našli vylomené pivnice v utorok večer. Z jednej zmizol pánsky bicykel CTM BLADE čierno-červenej farby.

Z druhej pánske lyžiarky Scarpa Maestrale RS, dámske lyžiarky Skarpagea, pánske lyže Black Crows Atris s viazaním Dynafit Beast a dámske lyže Black Crows Ova Birdie s viazaním Salomon Guardian MNC. Majiteľom ukradnutých vecí vznikla škoda za viac ako 3 000 eur.

Polícia zverejnila fotografie ukradnutých vecí

Polícia zverejnila fotografie ukradnutých vecí a vyzvala, aby ľudia kontaktovali políciu v prípade, že niekto ponúka na predaj takýto bicykel alebo lyžiarsky výstroj uvedených značiek za neobvykle nízku cenu.

Ak si kúpite veci pochádzajúce z trestnej činnosti, dopustíte sa trestného činu podielnictva”, upozornila Faltániová.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri vyšetrovaní týchto prípado, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Občanov zároveň upozorňujú, aby venovali zvýšenú pozornosť cudzím osobám, ktoré sa pohybujú vo vchode ich bytového domu alebo v jeho blízkosti, tiež vozidlám a ich posádke. V prípade akéhokoľvek podozrenia môžu ihneď kontaktovať políciu na tiesňovej linke.

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Zlodeji ukradli z pivníc lyže aj bicykel, zrejme sa ich pokúsia predať © SITA Všetky práva vyhradené.