gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA/NITRA 23. mája (WebNoviny.sk) – Policajti objasňujú krádež v jednom z nitrianskych hotelov. Neznámi páchatelia kradli priamo na recepcii. Ako agentúru STA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, z kabelky vybrali peňaženku a ušli.

Majiteľka v nej mala zopár drobných, doklady a bankomatovú kartu. Páchatelia sa viackrát neúspešne pokúsili aj o výber hotovosti. Podozrivých zachytili kamery.

Policajti pátrajú aj po ukradnutom bicykli. Čierny bicykel so zeleným nápisom zn. Specialized, zmizol z pivnice v paneláku v Zlatých Moravciach, v čase od 16. do 20. mája. Vyšetrovateľ prípad rieši ako krádež a porušovanie domovej slobody.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri objasňovaní oboch prípadov je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Viac k témam: krádež, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Polícia hľadá podozrivých z krádeže v hoteli, pátra aj po ukradnutom bicykli © SITA Všetky práva vyhradené.