gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA 30. mája (WebNoviny.sk) – Už ste boli v novootvorenej predajni CCC v bratislavskom nákupnom centre Avion? Skvelú príležitosť budete mať práve 1. júna na Medzinárodný deň detí. CCC si pre všetkých prichystalo nielen novú obuv za špeciálne ceny, ale aj program plný zábavy.

Sieť predajní obuvi CCC otvorila v piatok 24. mája svoju novú, a zatiaľ jedinú v najmodernejšom koncepte, predajňu v bratislavskom Avione. Otvorenie zahájila 20 % zľavou pre všetkých nakupujúcich. Na výhodné ceny sa však môžete rovnako tešiť aj 1. júna, kedy CCC chystá pre návštevníkov pred predajňou od 11-tej hodiny zaujímavý program. O zábavu sa postará moderátor Rišo Vrablec. Okrem nového obutia za skvelé ceny budú môcť návštevníci získať aj rôzne darčeky na piatich stanovištiach v celom nákupnom centre. 20 % zľava na nákup nových topánok poteší všetkých, ale možnosť získať až 50 % zľavu môže potešiť ešte viac.

Video pozvánka: https://www.facebook.com/CCC.Slovakia/posts/2911852745521653

Väčšia predajňa a širší sortiment

CCC má v Bratislave už osem predajní. Od jesene minulého roku však v celej Európe otvára CCC predajne, ktoré sú pre zákazníka oveľa komfortnejšie. O nový minimalistický vzhľad sa postaralo londýnske dizajnérske štúdio Dalziel & Pow. Vďaka možnostiam novej predajne sa môžete tešiť aj na nový sortiment, ktorý je bohatší o novú kolekciu trendovej obuvi DeeZee ale aj o doplnky ako okuliare, peňaženky a ďalšie módne doplnky.

CCC pre všetkých

CCC je predovšetkým rodinnou firmou, ktorá myslí nielen na rodičov, ale aj na pohodlie ich detí. Návšteva predajne sa stane komfortnejšou pre každého, vďaka širšiemu a bezbariérovému vstupu a rýchlej orientácii v priestore. Zaručia ju presklené steny predajní, ale aj nové usporiadanie jednotlivých sekcií. „Cieľom je, aby sa zákazníci u nás cítili čo najlepšie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pozvať rodiny na Medzinárodný deň detí do novej predajne v Avione,“ povedal konateľ spoločnosti CCC Roman Puchala.

Medzinárodný deň detí v CCC v Avione?
Príďte! Bude to veľké!

Inzercia

Viac k témam: Avion, CCC, MDD, Medzinárodný deň detí
Zdroj: Webnoviny.sk – Máte už program na MDD? Príďte svoje ratolesti prezuť do nového CCC v Avione © SITA Všetky práva vyhradené.