gtag('config', 'UA-130501671-1');

25.8.2019 (Webnoviny.sk) – Česká topmodelka Petra Němcová je tehotná. O radostnej správe informovala na službe Instagram, kde zverejnila fotografiu s tehotenským bruškom.

Na zábere jej spoločnosť robia psy. „Naša rodina sa rozrastá a moje bruško rastie tiež. Sme šťastní, že nás vesmír tak rýchlo požehnal takýmto božím darom,“ uviedla 40-ročná modelka, ktorej manželom sa tento rok stal Benjamin Larretche.

View this post on Instagram Our family is expanding and my belly as well. ???Feeling so grateful that the Universe blessed us so quickly with this divine gift. ✨?✨ ? by Ben – The best daddy already! ? #Gratitude #BabyJoy #Family A post shared by Petra Nemcova (@pnemcova) on Aug 24, 2019 at 7:10am PDT

Petra Němcová

… sa narodila v meste Karviná. Jej priateľom bol britský módny fotograf Simon Atlee, ktorý zahynul v decembri 2004 v Thajsku počas katastrofy spôsobenej ničivými vlnami tsunami.

Sama Petra bola vtedy zranená a po vyliečení založila v roku 2005 nadáciu Happy Hearts Fund na pomoc ázijským deťom, ktoré vtedy stratili rodičov.

V minulosti s ňou randili aj spevák James Blunt alebo bývalý haitský premiér Laurent Lamothe.

Informácie pochádzajú z webstránky www.iDNES.cz a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: tehotenstvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Topmodelka Petra Němcová je tehotná, na Instagrame zverejnila fotografiu © SITA Všetky práva vyhradené.