gtag('config', 'UA-130501671-1');

27.8.2019 (Webnoviny.sk) – Petíciu s názvom ´Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti´, ktorú iniciovala Aliancia za rodinu, podpísalo už viac ako 19-tisíc občanov.

Ako agentúru SITA informoval Stanislav Gunčaga z Aliancie za rodinu, petícia vyvolala enormný ohlas spoločnosti.

Za krátky čas ju podpísalo viac ako 19-tisíc občanov. Podpisy budeme zbierať ešte 10 dní a potom ju odovzdáme príslušným orgánom,“ priblížil Gunčaga.

Obmedzený čas na podpisovanie

Predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík uviedol, že čas na podpisovanie obmedzili preto, aby Národná rada SR stihla schváliť potrebné zmeny zákonov ešte tento rok.

Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete stali obeťami,“ vysvetlil Chromík.

Propagácia pedofílie a sexuálnych deviácií

Podľa Petra Beňu z aliancie vidíme neustále prekračovanie hraníc a otváranie okien škodlivým javom, ktoré v konečnom dôsledku ohrozujú naše deti.

Propagácia pedofílie a iných sexuálnych deviácií sa musí skončiť. Nie je nám to jedno! Vyzývame všetkých občanov a rodičov, ktorým to tiež nie je jedno, aby sa k nám pridali a podpísali petíciu,“ dodal Beňa.

Petíciu je možné podpísať na webovej stránke www.podpisem.sk.

Viac k témam: Národná rada SR, petícia, Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti
Zdroj: Webnoviny.sk – Takmer 20-tisíc ľudí podpísalo petíciu za zákaz propagovania pedofílie, iniciátorom je Aliancia za rodinu © SITA Všetky práva vyhradené.