gtag('config', 'UA-130501671-1');

28.8.2019 (Webnoviny.sk) – Predsedníctvo Slovenskej národnej strany (SNS) v stredu prijalo do strany nových členov. Jedným z nich je bývalý predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš.

„Ďalším významným členom sa stal Zdenko Čambal, primátor mesta Holíč. K dnešnému dňu má strana SNS dovedna 7 793 členov podľa evidencie za posledných šesť rokov,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová. Mikuš i Čambal boli predtým v HZDS. V roku 2009 stáli pri založení strany Nová demokracia.

Hlavnou témou zasadnutia predsedníctva SNS bola tvorba volebného programu ako aj vyčlenenie finančných prostriedkov do kampane parlamentných volieb 2020, príprava propagačných materiálov, podujatí a akcií SNS či reklamných predmetov.

Predsedníctvo vyhodnotilo aktivity jednotlivých krajov a okresov počas leta ako aj Letnej hliadky SNS, ktorá má za sebou niekoľko tisíc rozhovorov s návštevníkmi jednotlivých okresov, ale i s domácimi. Letná hliadka SNS bude pokračovať i v predvolebnej kampani, aby ľudí v skratke informovala o zásadných veciach, ktoré sa SNS podarilo presadiť počas volebného obdobia alebo na jednotlivých rezortoch v gescii SNS.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalý župan Mikuš vstúpil do SNS, predsedníctvo rokovalo aj o volebnom programe © SITA Všetky práva vyhradené.