gtag('config', 'UA-130501671-1');

3.9.2019 (Webnoviny.sk) – Streľbou zo samopalu chceli policajti zastaviť vodiča, ktorý sa im pokúšal ujsť. Incident sa stal v nedeľu v Galante.

Ako informovala trnavská krajská polície, hliadka chcela zastaviť 43-ročného šoféra vozidla Alfa Romeo. Ten však na výzvy nereagoval a pokračoval v jazde. Na zastavenie unikajúceho vozidla vystrelili policajti zo služobného samopalu štyri varovné výstrely a päť výstrelov na kolesá. Nikto nebol zranený.

Ako ďalej uviedla polícia na sociálnej sieti, vo vozidle nakoniec našli iba spolujazdkyňu a vodiča zakrátko zadržali na jednom z miestnych sídlisk. Pri prehliadke auta našli látky s podozrením na drogy.

Muža obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia a podozrivý je aj z prechovávania drog. Teraz sa čaká na výsledky expertízy. Tomáš sa v nedávnej minulosti dopustil viacerých trestných činov. Spracovaný je návrh na jeho vzatie do väzby.

Viac k témam: drogy, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Unikajúceho Tomáša zastavili streľbou zo samopalu, policajti našli v aute podozrivé látky © SITA Všetky práva vyhradené.