gtag('config', 'UA-130501671-1');

4.9.2019 (Webnoviny.sk) – Talianska polícia zatkla 46-ročného muža, ktorý je podozrivý z toho, že svojho malého syna využíval pri obchodovaní s drogami na juhozápade krajiny.

Osemročného chlapca prehovoril, aby pomáhal gangu, ktorý podľa všetkého viedol a ktorý podľa úradov nemal žiadne zábrany. Ako informuje spravodajský portál BBC, chlapca naučili rozoznávať rozdiely medzi drogami, s ktorými sa obchodovalo.

Jeho otec, ktorého identifikovali ako Agostina Cambareriho, je jednou z 13 osôb, ktoré zatkli carabinieri. Ôsmi zo zadržaných sú vo väzbe.

Zločinecká skupina používala tajné kódy, ktoré boli založené na motoristickom žargóne, a Cambareri údajne chlapca so všetkými jej aktivitami oboznamoval.

Podozriví vraj predávali marihuanu a kokaín vo viacerých mestách v regióne Kalábria. Väzby na nechválne známu kalábrijskú mafiánsku organizáciu ‚Ndrangheta podľa všetkého ale nemali.

Viac k témam: carabinieri, drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – Talian prehovoril svojho osemročného syna, aby pomáhal gangu pri obchode s drogami © SITA Všetky práva vyhradené.