gtag('config', 'UA-130501671-1');

9.9.2019 (Webnoviny.sk) – Ten, kto sa podpíše pod zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu, má na ňu prísť. Myslí si to minister životného prostredia László Sólymos (Most-Híd) i poslanec NR SR za koaličný Smer-SD Jaroslav Baška.

Reagovali tak na to, že sa mimoriadnu schôdzu parlamentu s cieľom odvolať premiéra Petra Pellegriniho ani v pondelok nepodarilo otvoriť.

„Ukázalo sa, ako vážne to myslia poslanci, ktorí sa pod mimoriadnu schôdzu podpísali. Ani dnes, ani v piatok tu niektorí poslanci neboli. Tu je vidieť, že ten podpis im nestojí za to, aby na ňu prišli,“ uviedol pred novinármi Baška.

Podľa Sólymosa je pre ministrov neotvorenie mimoriadnej schôdze strata času. „Boli sme tu dnes, aj v piatok. Všetky stretnutia som najprv prehodil z piatka na pondelok a teraz z pondelka na utorok. Mali za mnou prísť starostovia, ale teraz sa to odsúva,“ povedal novinárom šéf envirorezortu.

Viac k témam: mimoriadna schôdza parlamentu, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Niektorí poslanci sa podpíšu pod mimoriadnu schôdzu a potom neprídu, kritizuje koalícia © SITA Všetky práva vyhradené.