gtag('config', 'UA-130501671-1');

23.9.2023 (SITA.sk) – Hlas-SD chce priniesť do rozvrátenej krajiny pokoj a stabilitu i slušnosť a pomoc pre ľudí. Predseda strany Peter Pellegrini to uviedol na predvolebnom stretnutí strany v Prešove, o ktorom v tlačovej správe informovala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

„Hlas je dnes s plnou zodpovednosťou pripravený zohrať vážnu úlohu pri premene Slovenska na stabilnú, prosperujúcu a bezpečnú krajinu. Sme pripravení vytvoriť silnú, stabilnú, zodpovednú a odborne pripravenú vládu. Ponúkame silný tím pre silný štát, ponúkame pokoj a súdržnosť, ponúkame lepší život pre každého človeka,“ zdôraznil Pellegrini.

Pomoc pre všetkých, ktorí to potrebujú

Líder Hlasu dodal, že neexistuje beznádejná krajina, len beznádejná vláda, ani chudobná krajina, len krajina, ktorá je zle spravovaná. Slovensko si podľa neho nezaslúži ani jedno, ani druhé.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

„Ľudia majú právo na vládu, ktorá počúva hlas ľudí, hlas starších aj mladších, hlas pracovníkov aj od podnikateľov, hlas obyvateľov miest aj dedín, hlas rodín aj slobodných,“ tvrdí Pellegrini.

Ak strana Hlas bude vo vláde, podľa jej predsedu to bude znamenať pomoc pre všetkých, ktorí to potrebujú. „Hlas vo vláde znamená silnú ruku štátu v cenách potravín a energií. Hlas vo vláde znamená vyrovnanie regionálnych rozdielov. Len silný Hlas znamená silný štát. Len silný Hlas je zárukou stabilnej vlády, ktorá sa nerozpadne na vzájomných sporoch. Len silný Hlas je zárukou, že sa ani nebudú opakovať chyby minulosti, ani sa Slovensko nestane pokusnou dielňou ďalších neskúsených experimentátorov,“ povedal Pellegrini.

Štyri volebné alternatívy

Predseda Hlasu zdôraznil, že pred nami stoja rôzne výzvy a ľudia si o niekoľko dní v parlamentných voľbách vyberú zo štyroch alternatív.

„Alebo si vyberieme návrat do minulosti, so všetkými jej chybami, ktoré ju chtiac či nechtiac sprevádzali. Alebo si vyberieme pokračovanie zúfalého chaosu a marazmu, do ktorého uvrhla Slovensko predchádzajúca vládna koalícia a ľudia zaň zaplatili najväčším chudobnením za posledných 22 rokov. Toho chaosu, ktorý ruka v ruke sprevádzalo šírenie nenávisti, rozdeľovanie spoločnosti a rozoštvávanie slovenského národa,“ vravel Pellegrini.

Dodal, že jednou z alternatív je aj experimentovanie neskúsených politikov, ktorí sa podľa neho správajú akoby nikdy neboli ani päť kilometrov za hlavným mestom. „Alebo je tu štvrtá možnosť. Vyberieme si lepší život pre nás, naše rodiny a našich blízkych v pokojnej a súdržnej spoločnosti, ktorá ťahá v týchto ťažkých časoch za jeden povraz,“ povedal šéf Hlasu.

Túto možnosť podľa Pellegrinigho ponúka práve strana Hlas. „Práve toto je ponuka Hlasu, to je cesta, ktorá môže vyviesť Slovensko z krízy a ukončiť toto trápenie,“ uzavrel.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk – Strana Hlas-SD chce priniesť do rozvrátenej krajiny pokoj a stabilitu i slušnosť a pomoc pre ľudí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.