gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA 14. mája (WebNoviny.sk) – Horúca párty ako na Ibize, či vystúpenie nezabudnuteľného  idolu 80-tych rokov naživo – Samanthy Fox. A to zďaleka nie je všetko. Dvojdňový multižánrový festival, ktorý sa už po ôsmykrát koná v obci Hniezdne v areáli Nestville Parku v dňoch 28. – 29. júna 2019, pripravuje opäť pre svojich návštevníkov veľkolepé otvorenie letnej sezóny.

Nestville Ibiza Party na Slovensku

Malebná dedinka pri Starej Ľubovni sa po predchádzajúcich úspešných ročníkoch, kde návštevníci zažili nespútanú Oldies párty Vlna a diskotéku Európy 2, zmení tentoraz na pravú Ibiza párty.

Nebudú chýbať ani palmy, piesok, gogo tanečnice, či laserová show. Skutočnú atmosféru vychýrených exotických diskoték prídu navodiť aj DJ-i,  ktorí hrávajú priamo na Ibize – Ray Paeron, DJ Milana, DJ Borra, ale aj ďalší známi „jazdci na platniach“.

Ray Paeron je techhouseovy dj z Bratislavy a tvorca youtubeovej relácie CUBEtv i radioshow CUBE na rádiu VIVA. Pôsobí  od roku 2009 a vydáva pod značkou Explicit Codec v New Yorku a Opium Muzik v Neaopole. Ray Paeron odohral svoje sety na Ibize, Hong Kongu , Beirute, Maledivách či v New Yorku.

Sexi DJ Milana

Júlia známa pod menom DJ Milana je sexy, ambiciózna a nezávislá Ukrajinka, ktorej jedinečný štýl si získal nadšencov po celom svete. Jej žánrom je tanečná a elektronická hudba. Kde je DJ Milana, tam to bude vrieť. Aj keď v roku 2007 svoju kariéru odštartovala ako herečka a neskôr ako profesionálna modelka, už vo veku 8 rokov  začala praktizovať všetky druhy tanca – od latino až po hip hop.

Ako tínedžerka sa mladá ukrajinská dievčina stretla s DJ Viniloffom, s ktorým vytvorila veľmi úspešný projekt „Quattro Hand’s Stuff“. Toto DJ Milane otvorilo brány hudobnej kariéry a inšpirovalo ju k tomu, aby sa stala nezávislou DJ-kou. Veľmi rýchlo sa stala jednou z najpopulárnejších ženských DJ na Ukrajine a v Rusku. Na jej vystúpeniach nechýbajú exotické zvieratá, ohňová show, tanec a farebné sexy oblečenie, ktoré si Milana šije sama.

DJ Borra je pôvodom zo Srbska. Má veľké skúsenosti v hudobnom priemysle.  DJingu sa venuje dlhé roky. DJ Borra hral v mnohých kluboch a  festivaloch po boku veľkých svetových mien, akými sú John Digweed,  Kolsch, Moobootica, Sander Van Doorn, Da Fresh, Oxia, Rank 1, Judge Jules  a ďalší  …. Svoju dlhoročnú skúsenosť a skvelý hudobný vkus využíva na tvorbu  setov,  ktoré charakterizuje originálny a energicky sound mix deep, etno, progressive a housu.

Djská česko-slovenská dvojica NUFF & LEKNO pôsobiaca a žijúca na IBIZE prinesie na Slovensko svoj špecifický štýl. NUFF & LEKNO stoja za značkou ALLERGEN, ktorú možno počuť na Ibiza GLOBAL rádiu, no momentálne je to rezidentná radioshow na vlnách Mambo radia. Party ALLERGEN bola niekoľko rokov po sebe považovaná  za jednu z najvychýrenejších  a najvyhľadávanejších nocí v klube HUSH na Ibize.

Bohatý program pre všetkých

Okrem Samanthy Fox sa o vynikajúcu atmosféru sa postarajú  aj slovenskí headlineri ako Richard Müller, Sima Martausová, Kristína, či  Gladiátor.

Svoje skladby ponúknu aj Peter Cmorik, SIMA, NoControl, Rusín Čendeš Orchestra, OASIS Tribute, či Akustika. To, že o zábavu bude naozaj postarané, prezrádza aj  účasť trojice uletených hudobníkov s názvom S Hudbou Vesmírnou, ktorí sa preslávili ako moderátori populárnej folklórnej show Zem spieva.

Organizátori tohto jedinečného podujatia mysleli samozrejme aj na deti. V detskom hangári je prichystaných počas celého festivalu množstvo pútavých atrakcií, ako napríklad bublinové či balónové show, divadielka, kino a veľa animačných aktivít.

Nestville Open Fest si nenechajú ujsť ani tento ročník známi Oteckovia, ktorí našich najmenších prenesú do sveta Dobšinského rozprávok. Deti sa môžu tešiť tiež na Mira Jaroša a jeho obľúbené kúsky. Vstupenky na multižánrový festival  Nestville Open Fest 2019 sú dostupné v sieti Ticketportal.

Viac k témam: Nestville Open Fest
Zdroj: Webnoviny.sk – Nestville Open Fest 2019 zverejnil kompletný program, chystá aj párty ako na Ibize © SITA Všetky práva vyhradené.