gtag('config', 'UA-130501671-1');

Spoločnosť Logitech odhalila v poradí už svoju šiestu každoročnú dizajnovú kolekciu, v ktorej predstavuje tri z najobľúbenejších modelov tejto značky v novom elegantnom farebnom prevedení a moderných farbách.

„Novú farebnú kolekciu, označovanú ako New Logitech Color Collection, sme navrhli s cieľom reflektovať otvorené vyjadrenie osobitosti každého používateľa v dnešnej spoločnosti,“ povedala Charlotte Johs, viceprezidentka pre globálny rozvoj značky a portfólia PC príslušenstva v spoločnosti Logitech. „Farby a vzory môžu ovplyvniť vašu náladu a byť vyjadrením vášho štýlu, a hoci sú tieto novo navrhnuté myši počítačovým príslušenstvom z technologickej sféry, dokážu svetu ukázať, akí ste jedineční. Prostredníctvom odvážnych vzorov a pulzujúcich farieb ponúkajú nový spôsob, ako môžete vyjadriť svoju osobitosť.“

M325_CTG_Purple_Peace (1)
Od klasického prevedenia v dvoch farebných tónoch až k potlači, ktorá upúta pohľad každého, prepožičiava kolekcia New Logitech Color Collection zvláštny a jedinečný dizajn niektorým z najobľúbenejších modelov spoločnosti Logitech, medzi ktoré patrí aj bezdrôtová myš Logitech Wireless Mouse M325 – dokonalá kombinácia precíznosti a pohodlia, navrhnutá špeciálne pre spôsob, akým myš používate pri surfovaní na webových stránkach, súčasne s jemným a presným rolovaním. Kolekcia ďalej obsahuje kompaktnú jemne tvarovanú bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 s vyspelou optickou technológiou sledovania pohybu Logitech Advanced Optical Tracking a miniatúrnu vreckovú myš Logitech Mini Mouse M187, ktorú vďaka jej extra malým rozmerom môžete vziať so sebou úplne všade.

M187_JubileeMint (1)

Cena a dostupnosť
Odporúčané maloobchodné ceny v rámci dizajnovej kolekcie New Logitech Color Collection sú 29,99 € za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M325, ďalej 24,99 € za bezdrôtovú myš Logitech Wireless Mouse M317 a 19,99 € za myš Logitech Mini Mouse M187. Očakáva sa, že nové vzory budú k dispozícii už v júni 2014. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.

M187_PlayfullyPurple (1)