gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA 18. mája (WebNoviny.sk) – Slovenský rapper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič sa zosobášili. Informuje o tom portál Topky.sk. Dvojica si svoje áno povedala v sobotu popoludní na zámku v Pezinku.

Šaty navrhla Jana Pištejová

Okrem najbližšej rodiny novomanželov sa na svadbe zúčastnilo viacero celebritných hostí, ako napríklad Rytmusovi kolegovia z formácie Kontrafakt Anys a Ego, speváčky Sima Hegerová a Anita Soul, speváci Igor Kmeťo a Igor Kmeťo mladší, hudobník Martin Valihora, tanečníci Johny Perfecto Mečoch a Tony Moises, prominentná lekárka Alena Pallová či módna návrhárka Jana Pištejová, ktorá sa postarala o nevestine šaty. Hostia po obrade vypustili do vzduchu červené a zlaté balóniky v tvare srdca.

Rytmus a Alagič potvrdili, že tvoria pár vlani v máji. V novembri zase informovali, že sa zasnúbili. Dvojica spolu čaká prvé dieťa.

Finalistka súťaže miss universe

Rytmus, vlastným menom Patrik Vrbovský, začínal v spomínanej skupine Kontrafakt, neskôr sa však vydal aj na sólovú dráhu. Na konte má štúdiové albumy Bengoro (2006), Kral (2009), Fenomen (2011) a Krstný otec (2016).

Jasmina Alagič sa venuje modelingu. V roku 2009 bola finalistkou súťaže Miss Universe Slovenskej republiky, nedávno sa predstavila ako moderátorka šou Československá Super Star a účinkovala aj v projekte Tvoja tvár znie povedome. Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: svadba
Zdroj: Webnoviny.sk – Rapper Rytmus sa oženil, jeho manželkou sa stala Jasmina Alagič © SITA Všetky práva vyhradené.