gtag('config', 'UA-130501671-1');

BRATISLAVA 24. mája (WebNoviny.sk) – Developerská spoločnosť ROVENA SK začala s predajom 22 stavebných pozemkov v širšom centre Bratislavy. Projekt Ahoj Briežky zahŕňa pozemky s rozlohou od 591 metrov štvorcových do 1 010 metrov štvorcových.

Pozemky na výstavbu rodinných domov

Pozemky ležiace na hranici bratislavskej Koliby a novomestskej lokality Ahoj investor pripravil na výstavbu rodinných domov.

„Pozemky sú určené na individuálnu zástavbu, ktorá necháva budúcim majiteľom voľnú ruku pri plánovaní nového bývania,“ uviedol pre agentúru SITA konateľ spoločnosti ROVENA SK Michal Bojsza.

Všetka potrebná občianska vybavenosť

Každý pozemok je prístupný novovybudovanou cestou a vybavený prípojkou na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektrickú sieť aj optickú dátovú sieť. Ceny predávaných pozemkov sú rôzne. „Pohybujú sa už od 289 tisíc eur a závisia od veľkosti,“ dodal Bojsza.

Developer sľubuje budúcim vlastníkom všetku potrebnú občiansku vybavenosť. „V blízkosti pozemkov sú škôlky, školy, obchody a všetka potrebná občianska vybavenosť. Z druhej strany súkromného areálu sa nachádza nedotknutá príroda bratislavského lesoparku. Náš projekt bude vyhovovať najmä rodinám, ktoré si plánujú bývanie v blízkosti centra mesta, ale pritom chcú žiť aj v blízkosti prírody,“ konštatoval Bojsza.

Viac k témam: developer, projekt Ahoj Briežky, Rovena SK
Zdroj: Webnoviny.sk – Na Kolibe vyrastie projekt Ahoj Briežky, začali s predajom stavebných pozemkov © SITA Všetky práva vyhradené.