gtag('config', 'UA-130501671-1');

26.6.2019 (Webnoviny.sk) – Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Predtým uviedli, že v rámci pátrania po mužovi objavili v rieke telo, no v tom čase ešte nevedeli, či patrí hľadanej osobe.

Sociálne siete ho zničili

Dvadsaťdeväťročný Desmond Amofah pred zmiznutím zverejnil na službe YouTube osemminútové video, v ktorom sa prechádzal ulicami mesta, rozprával o samovražde a priznal, že trpí psychickými problémami.

Vyzval mladých ľudí, aby nepodľahli častému používaniu sociálnych sietí, ktoré jeho samotného podľa vlastných slov „zničili“.

Fanúšikov vystrašil aj v minulosti

V pondelok našli jeho osobné veci na Manhattan Bridge. Etika je známy vďaka videám, v ktorých hodnotil najmä produkty firmy Nintendo. Na Twitteri mal 321-tisíc sledovateľov a na Instagrame 252-tisíc.

Svojich fanúšikov a fanúšičky vystrašil aj v minulosti, pričom do jeho domu po vyhrážkach samovraždou privolali políciu.

Viac k témam: youtube, YouTuber Etika
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde © SITA Všetky práva vyhradené.