gtag('config', 'UA-130501671-1');

13.7.2019 (Webnoviny.sk) – V Trenčíne sa začal posledný deň multižánrového festivalu Pohoda. Dopoludnia sa opäť konali rôzne debaty či workshopy.

Súboj tanečníkov

V Sporka stagei sa mohli návštevníci a návštevníčky rozhýbať vďaka Street Dance Battle. V EUrópa stagei diskutovali na tému Dokážu gitary zachrániť svet?.

Vedeckí nadšenci sa mohli vyžiť v Sporka Science & Magic. V Literárnom stane Martinus, kde si môžu ľudia kúpiť aj knihy, predstavila Ivona Pekárková zbierku Lepšia verzia seba.

Program otvoril afganský ženský orchester

Program na hlavnom pódiu otvoril ZOHRA – Afghan Women’s Orchestra. Prvý afganský ženský orchester uviedol riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Som veľmi šťastný, že tento slávnostný otvárací koncert záverečného festivalového dňa odohrá práve ZOHRA. Všetkých vás srdečne vítam,“ vyhlásil.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Festival Pohoda 2019 (fotografie)

Výnimočné hudobné teleso prišlo podporiť množstvo ľudí, ktorí si pokojnú atmosféru užívali prevažne v sede na betónových aj trávnatých plochách pod pódiom.

Objaviť sa môžu aj búrky

Nad letiskom je čiastočne zamračené a príjemných 22 stupňov Celzia. Neskôr popoludní sa podľa najnovších predpovedí môžu objaviť aj dážď a búrky.

Najväčším menom sobotnajšieho programu je anglický spevák a niekdajší líder už nefungujúcich Oasis Liam Gallagher, ktorý vystúpi o 20:30 na Urpiner stagei.

Viac k témam: Pohoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher © SITA Všetky práva vyhradené.