gtag('config', 'UA-130501671-1');

13.8.2021 (Webnoviny.sk) – Spomínate na doby, keď hlavným kritériom pre nákup nového vysávača bola vysoká wattáž? Bolo to jediné uistenie, že nám vysávač nebude slúžiť len ako elektrická metla! Doba však neuveriteľne pokročila, a výkonosť vysávačov je na špičkovej úrovni. Avšak všetko sa dá ešte vylepšiť, viete, aké benefity majú nové generácie vysávačov značky Rowenta?

Spotreba energie, sací výkon, hlučnosť alebo univerzálnosť vysávača sú hlavné faktory, ktoré by sme mali pred nákupom nového produktu zvážiť. V aktuálnej ponuke na trhu nájdeme skutočne špičkové produkty, ktoré v domácnostiach zaisťujú 100% spokojnosť s upratovaním. Avšak vedeli ste, že dnešné vysávače dokážu s významne menšou spotrebou vysávať rovnako kvalitne? Opýtali sme sa odborníka: „Okrem sacieho výkonu a hlučnosti sa k rozhodnutiu pred nákupom pridal ešte jeden dôležitý faktor – šetrnosť produktu k životnému prostrediu. Značka Rowenta si dlhodobo uvedomuje dôsledky zmeny klímy, preto prispievame k udržateľnejšiemu spôsobu života tým, že sa neúnavne snažíme optimalizovať spotrebu zdrojov pri vývoji a používaní našich produktov. Z tohto dôvodu sme navrhli vysávače s technológiou Effiwatts. Táto technológia výrazne znižuje spotrebu energie pri zachovaní účinnosti vysávania. Kombinuje vylepšenú saciu hubicu, redukciu úniku vzduchu a optimalizovaný motor Effi-tech. Pri všetkých našich produktoch s patentovaným štítkom Effiwatts sú inžinieri spoločnosti Rowenta hrdí na to, že vám môžu zaručiť výkon vysávača 2200 W a zároveň spotrebovať 5krát menej energie,“ upresňuje Martin Kasarda, brand manažer značky Rowenta.

Šialene tichý vysávač

Rowenta Silence Force Allergy+ (RO7487) – vreckový vysávač s maximálnym príkonom 400 W a zároveň výkonným EffiTech motorom, ktorý pri nižšej spotrebe energie zachytí aj tie najmenšie omrvinky! Vysávač je vybavený výkonným filtračným systémom Allergy+ so Silence Force filtrom a zachytí až 99,98% alergénov, ktoré by mohli spôsobiť zdravotné ťažkosti. S vylepšenou hlavicou Power Air Dust vysajete dôkladne všetky povrchy a rôzne škárky v nich! Celé upratovanie zvládnete takmer v tichu, pri hlučnosti 58 dB(A) ako keby bubnovali kvapky dažďa na okná…

Aj bez vrecka to ide!

Bezvreckový vysávač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal Kit 5★ (RO7690), najtichší bezvreckový vysávač, ktorý vysáva pri len 65 dB(A), čo je ešte tichšia úroveň ako bežne hlasná konverzácia. Je vybavený technológiou Air Booster a pokročilou cyklónovou technológiou, ktoré zaručujú efektívnejšie odstraňovanie prachu zo všetkých povrchov, dokáže vysať až 99,98% prachu vďaka vysoko účinným filtrom! Inovatívna a vysoko efektívna sacia kefa Power Air s dvoma polohami poskytuje všestranný výkon a tie najlepšie výsledky na akomkoľvek povrchu. Vysávač je vybavený užitočným príslušenstvom pre majiteľov zvierat.

www.rowenta.sk
www.homeandcook.sk

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

Informačný servis

Viac k témam: PR, vysávač
Zdroj: Webnoviny.sk – Najdôležitejší je sací výkon! © SITA Všetky práva vyhradené.