gtag('config', 'UA-130501671-1');

Model mechanickej klávesnice Logitech G413 bol navrhnutý s dôrazom na presnosť a poskytuje bezkonkurenčný výkon v premyslene vyváženom modernom dizajne. Klávesnica Logitech G413 je vybavená mechanickými spínačmi Romer-G, ktoré ponúkajú o 25 percent rýchlejšie zopnutie, než vedia štandardné mechanické klávesnice. K dispozícii v dvoch verziách – Logitech G413 Carbon s červeným podsvietením a Logitech G413 Silver s ikonickým bielym podsvietením, ktorá bude dostupná prostredníctvom vybraných internetových obchodov.

„Na tvorbe dizajnu a konštrukcie tejto klávesnice sme vynaložili veľa času, aby sme dosiahli vyspelý výkon s tými najpodstatnejšími funkciami v priaznivej cenovej hladine,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech G. „Vytvorili sme túto klávesnicu s vlastnosťami, ako sú podsvietené tlačidlá, priechodný USB port a kovové telo. U modelu G413 sme presvedčení, že sme dosiahli dokonalú rovnováhu medzi funkciami potrebnými pre vysoký výkon a atraktívnym vzhľadom.“

 

Horný kryt z brúsenej zliatiny hliníka a horčíka 5052 slúži ako chrbtica klávesnice. Výsledkom je minimalistický dizajn vyvážený celým radom funkcií. Vzhľadom na špičkovú povrchovú úpravu a výkon je klávesnica Logitech G413 vytvorená z materiálov najvyššej kvality. Integrovaný priechodný USB port poskytuje plné napájanie a vysokú rýchlosť prenosu pre akékoľvek zariadenie s rozhraním USB. Očakáva sa, že mechanické herné klávesnice s podsvietením Logitech G413 Carbon a Silver budú k dispozícii vo vybraných obchodoch (Alza, Datart, Euronics a NAY) od apríla 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.