gtag('config', 'UA-130501671-1');

HyperX®, herná divízia Kingston® Technology Company, Inc., predstavuje nové herné periférie. Svetovú premiéru si odbili už na Gamescom 2018. Po úspechu na poli PC periférií sa teraz v HyperX rozhodli zamerať na konzolový trh a herné periférie určené na hranie na konzolách. Jednou z najväčších noviniek je predstavenie prvých „špuntov“, slúchadiel do uší, pripravených pre konzolu Nintendo Switch, na mobilné hranie. Spolu s týmito slúchadlami HyperX predstavil tiež svoj prvý headset Cloud pre PS4, licencovaný spoločnosťou Sony a obnovenú sériu CloudX pre Xbox. HyperX tým obsiahol kompletnú škálu produktov pre konzoly.

HyperX tiež predviedol nové produkty pre počítačových hráčov. Najzaujímavejšou novinkou je bezpochyby druhá klávesnica HyperX s RGB podsvietením Alloy FPS a nedávno uvedená myš s RGB prvkami Pulsefire FPS Pro. Oba produkty sú nastaviteľné (vrátane podsvietenia) cez originálny softvér HyperX s názvom NGenuity. Predstavené tiež boli nové frekvencie pre HyperX Predator RGB DDR4 SDRAM, o ktorých sme vás už informovali.

HyperX Cloud Earbuds – slúchadlá do uší

Slúchadlá HyperX Cloud Earbuds sú ideálne pre hráčov používajúcich konzolu Nintendo Switch, ktorí si svoju hru radi berú so sebou. Kábel s konektorom zahnutým v uhle 90 stupňov je pogumovaný a nezamotáva sa. Vďaka tomu neprekáža. Prepravné puzdro, ktoré je súčasťou dodávky, je ideálne na jednoduché prenášanie aj bezpečné uloženie. Slúchadlá umožnia jednoduchú komunikáciu s tímom vo Fortnite a ďalších hrách pre Switch, ktoré podporujú komunikáciu počas hry. Vďaka nim si hráči hru ešte viac užijú. Slúchadlá Cloud Earbuds sa dodávajú s patentovanými silikónovými špičkami troch veľkostí. Ponúkajú pohodlie, ktoré je typické pre produkty HyperX, a preto sú skvelé na dlhé herné súboje. Zosilnené basy a krištáľovo čisté vysoké, stredné a hlboké tóny, ktorými sa slúchadlá vyznačujú, poskytnú intenzívny zvukový zážitok. Štíhly a pohodlne umiestnený mikrofón na kábli má viacúčelové tlačidlo, ktoré umožňuje jednoducho odpovedať na volanie a ovládať streamované médiá. Slúchadlá HyperX Cloud Earbuds majú dvojročnú záruku a bezplatnú technickú podporu, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre ktoréhokoľvek hráča, ktorý potrebuje svoje vybavenie prenášať.

HyperX Cloud pre PS4

HyperX Cloud pre PlayStation 4 (PS4) je prvým headsetom HyperX oficiálne licencovaným od Sony Interactive Entertainment LLC. Nový headset je zameraný špeciálne na hráčov na konzolách PlayStation 4 s dizajnom zladeným s modrou farbou PlayStation. Headset má ovládanie hlasitosti a mikrofónu priamo na kábli a komfortnú konštrukciu danú mnohoročnou skúsenosťou z herného prostredia PC.

HyperX Cloud pre PS4 má 53 mm meniče s vysoko kvalitným zvukom, hliníkový rám pre maximálnu výdrž a mikrofón na komunikáciu pri hraní, ktorý sa ale dá odpojiť pri počúvaní hudby alebo pri používaní napríklad s mobilným telefónom. Kvôli maximálnemu komfortu pri dlhodobom hraní majú slúchadlá pamäťovú penu, mostík s pohodlnou opierkou na hlavu a nastaviteľnú veľkosť.

HyperX CloudX

Headset Headset HyperX CloudX testovala a schválila spoločnosť Microsoft. Hráčom využívajúcim konzolu Xbox, ktorí to s hraním myslia vážne, ponúka typické vlastnosti produktov HyperX, ako je pohodlie a odolnosť, rovnako ako úžasný zvuk. Headset CloudX má pohodlné ovládanie zvuku na kábli, vďaka ktorému nie je potrebné používať systémové menu, a všetko ovládanie je doslova na dosah ruky. Pevný hliníkový rám je navrhnutý tak, aby bol odolný a dokázal dlhodobo vydržať všetko to, čo denné hranie predstavuje. Mušle vyrobené zo 100% pamäťovej peny a polstrovaný pás hlavového mostíku potiahnutý koženkou zabezpečujú dokonalé pohodlie pre dlhé hodiny, víkendy, dni a noci strávené hraním. Meniče veľkosti 53 mm a vylepšená reprodukcia basov zaisťujú úplne čistú reprodukciu vysokých, stredných aj nízkych tónov. Uzavreté mušle dokonalo utlmia vonkajší svet, takže sa hráč môže úplne ponoriť do hry. Mikrofón, ktorý potláča šum, je možné nastaviť, príp. aj odpojiť. Skvele eliminuje ruch pozadia. Súprava CloudX je tiež kompatibilná s mobilnými zariadeniami.

HyperX Pulsefire FPS Pro

Herná myš HyperX Pulsefire FPS Pro je postavená ako ergonomická, ľahká a pripravená na obidva druhy držanie myši (claw i palm). Má prednastavené DPI na hodnotách 800, 1600 a 3200, ale toto nastavenie je možné zmeniť v programe HyperX NGenuity. Rozsah DPI je od 100 do 16000 s najmenším krokom po 50 DPI a možno ho uložiť až do piatich rôznych profilov. Myš má po stranách protišmykovú úpravu a s hmotnosťou iba 95 gramov je stavaná na rýchle pohyby.

HyperX Pulsefire FPS Pro má rovnako ako jej predchodca kvalitne opletený kábel a veľké sklzné plochy na spodnej strane. HyperX Pulsefire FPS Pro má vstavanú pamäť pre tri profily podsvietenia RGB. Všetky zmeny si používateľ pripraví v programe HyperX NGenuity a nahrá ich priamo do myši. Potom už program potrebovať nebude a môže myš pripojiť kdekoľvek. Nastaviteľné sú samostatné zóny pre koliesko myši a HyperX logo. Myš tiež podporuje v pamäti prednastavené makrá.

HyperX Alloy FPS RGB

HyperX Alloy FPS RGB je nová špičková klávesnica, ktorá skvele vyzerá a čoskoro sa predstaví aj na našom trhu. Exkluzívne diódy LED na klávesoch podčiarkujú jas RGB podsvietenia, ktoré je možné ľahko upraviť pomocou softvéru HyperX NGenuity a dosiahnuť tak skutočne jedinečných efektov.

Klávesnica Alloy FPS RGB je kompaktná, preto sa hodí všade tam, kde je málo miesta, pretože ponechá dosť priestoru na používanie myši. Disponuje tiež pohodlným dobíjacím USB portom a opletaným odpojiteľným káblom, ktorý odoláva opotrebeniu a umožňuje jednoduché prenášanie. Pevný oceľový rám zaisťuje stabilitu a nehybnosť klávesnice, aj keď hráči zbesilo búšia do kláves, aby doplnili muníciu, obrali vyradených nepriateľov alebo rýchlo prezbrojili.

Mechanické spínače Silver Speed ​​vydržia 70 miliónov stlačení a idú mimoriadne ľahko. Sú ideálne pre hráčov, ktorí hľadajú, ako ušetriť každý zlomok sekundy, aby získali výhodu oproti svojim rivalom. Klávesnica má vlastnú vstavanú pamäť na 3 režimy, v ktorých je možné nastaviť RGB podsvietenie, efekty, nastavenie herného režimu a makrá. Klávesnica Alloy FPS RGB má 100% anti-ghosting a N-key rollover.

HyperX Predator DDR4 RGB

Predator DDR4 SDRAM RGB sú teraz dostupné v rýchlostiach do 4000MHz a HyperX Predator DDR4 SDRAM až do veľkosti 128 GB a frekvenciách do 4133MHz. Pamäte HyperX sú navrhnuté pre hráčov, nadšencov a extrémne výkonné počítače.

Nové pamäte Predator DDR4 SDRAM RGB a Predator DDR4 SDRAM boli navrhnuté pre použitie v zostavách s najnovšími procesormi spoločností Intel a AMD. Oba produkty majú pripravené Intel XMP profily optimalizované pre lepší výkon. HyperX Predator DDR4 SDRAM RGB je samozrejme vybavený LED svetelným pásikom s plynulým prechodom RGB efektov. Pamäte sú kompatibilné so softvérom na ovládanie podsvietenia od väčšiny výrobcov, vrátane ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB. Ďalšie informácie ohľadom kompatibility programu na ovládanie podsvietenia a podporovaných základných doskách nájdete na webových stránkach jednotlivých výrobcov základných dosiek.

HyperX Wrist Rest

HyperX Wrist Rest predstavuje pohodlnú opierku zápästia pre hráčov, ktorí používajú klávesnice plnej veľkosti. Zospodu je vybavená nekĺzavou prírodnou gumou, ktorá zaisťuje stabilitu, keď prsty poletujú po klávesoch. Opierka HyperX Wrist Rest je navrhnutá tak, aby mala dlhú životnosť. V miestach spojov má švy odolné proti rozstrapkaniu a je konštruovaná s cieľom dosiahnuť maximálnu kvalitu, aby poskytovala dlhodobé pohodlie aj tomu, kto hrá jednu hru za druhou.

Fury S Speed Addition mouse pad

HyperX Fury S Speed edícia ponúka oproti klasickej podložky Fury S rozdielny povrch. Podložka znižuje trenie a je robená pre rýchle akcie myšou, napríklad v progamingu. Podložka bude dostupná v nasledujúcich veľkostiach:

290 mm x 240 mm (SM)

360 mm x 300 mm (M)

450 mm x 400 mm (L)

900 mm x 420 mm (XL)