Drevodom je užitočná vec a tá najlepšia investícia do vašej budúcnosti, zvlášť, ak je postavený  z toho najlepšieho dreva a podľa najnovších technologických postupov, ktoré nezanechávajú stopu na našom životnom prostredí.

Výhod modernej drevostavby je ale oveľa viac, tak sa poďme spoločne na ne pozrieť.

Ekologická stavba

Drevo je skutočne prírodný stavebný materiál, hypoalergénny a priedušný. Zaisťuje v interiéri príjemnú a zdravú klímu, ktorá vplýva aj na vaše telo. Drevo samo o sebe je dokonalým izolačným materiálom. Takže aj štýlový drevodom si vystačí bez použitia tej, ktorá by mohla byť pre životné prostredie nebezpečná. Samozrejme, vždy závisí od požiadaviek klienta, čo je preň dôležité.

Úsporná a rýchla stavba

Okrem sviežosti a krásnej dekorácie interiéru môžete s drevodomom ušetriť aj pri stavbe. Na stavbu nie je potrebný veľký kapitálový základ a montáž stien si nevyžaduje časovo ani finančne náročnú  projektáž. V priemere je nielen vďaka použitiu špeciálnej technológie výroby jednotlivých panelov dom možné postaviť za niekoľko dní. Ak sú montážne panely vopred pripravené, dom môže byť zmontovaný v priebehu dvoch až troch dní.

Dlhá životnosť

Moderné drevodomy vás prežiju. V skutočnosti ale životnosť domu priamo súvisí s tým, ako bol postavený a ako sa oň starajú vlastníci. Dôležitý je nielen materiál, ale aj inštalácia nosníkov, premyslené vetranie základne a včasná oprava komunikácií.

Drevodomy sú ideálnou možnosťou bývania na vidieku alebo v chatovej osade. Na pozadí malebnej krajiny, hájov, lesov, lúk a jazier pôsobí táto stavba harmonicky. Tak sa o tom presvedčte a strechu nad hlavou si s drevodomom vytvorte.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com